MØTEprotokoll
Valgstyret
Møtested: |
Kommunehuset |
||||
Møtedato: |
11.05.2005 |
Møtestart: 12.15 |
Møteslutt: |
Til stede på møtet
Medlemmer: |
Hanne Braathen, Tove Einebakken Dreyer, Jan Kåre Pedersen, Øistein Nilsen |
Forfall: |
Willy Ørnebakk |
Varamedlemmer: |
|
Fra adm. (evt. andre): |
Maar Stangeland og Aud Nystad |
Innkalling: |
Ingen merknader |
Merknader: |
Ingen merknader |
Behandlede saker: |
0003-0004/05 |
Underskrifter: Vi bekrefter med våre underskrifter at møteprotokollen er ført i samsvar med det som ble bestemt på møtet. |
Oteren, 11.05.2005
Øistein Nilsen |
Tove Einebakken Dreyer |
|
SAKSLISTE
Saksnr. |
Arkivsaksnr. |
||
Tittel |
0003/05 05/00403
VALG AV STEMMESTYRER
0004/05 05/00404
STEMMESTEDER OG STEMMETID VED STORTINGS- OG SAMETINGSVALGET 2005
VALG AV STEMMESTYRER
RÅDMANNENS INNSTILLING:
Saken legges frem uten innstilling.
BEHANDLING:
Følgende personer var valgt til stemmestyrer til valget i 2003
Skibotn:
Anne Marie Nilsen, leder
Ernst Rasmussen, nestleder
Anne Wiik Hansen
Øyvind Ørnebakk
Gro Kvalberg Malin
Varamedlemmer:
Magnhild Dunvold, Bjørn Seppola, Trond Magne Garfjell, Karl Nyland, Birger Sommerseth
Indre Storfjord:
Kjell Molberg, leder
Solveig Sommerseth, nestleder
Svein Figenschau
Sten Egil Nystad
Randi Rognli
Varamedlemmer:
Torill Monlund, Terje Olsen, Knut Jentoft, Elna Karlsen, Edel Iversen
Vestre Storfjord:
Sigurd Larsen, leder
Tore Isaksen, nestleder
Alida Pedersen
Stig Tore Heiskel
Torill Lien
Varamedlemmer:
Hedny Kristiansen, Steinar Nordgård, Ranveig Pettersen, Signe Fossheim, Ann Mari Pedersen
Vedtaket er enstemmig.
VEDTAK:
Følgende personer velges til stemmestyrene ved Stortings- og Sametingsvalget 2005:
Skibotn:
Anne Marie Nilsen, leder
Ernst Rasmussen, nestleder
Anne Wiik Hansen
Øyvind Ørnebakk
Gro Kvalberg Malin
Varamedlemmer:
Magnhild Dunvold, Bjørn Seppola, Trond Magne Garfjell, Karl Nyland, Birger Sommerseth
Indre Storfjord:
Kjell Molberg, leder
Solveig Sommerseth, nestleder
Svein Figenschau
Sten Egil Nystad
Randi Rognli
Varamedlemmer:
Torill Monlund, Terje Olsen, Knut Jentoft, Elna Karlsen, Edel Iversen
Vestre Storfjord:
Sigurd Larsen, leder
Tore Isaksen, nestleder
Alida Pedersen
Stig Tore Heiskel
Torill Lien
Varamedlemmer:
Hedny Kristiansen, Steinar Nordgård, Ranveig Pettersen, Signe Fossheim, Ann Mari Pedersen
STEMMESTEDER OG STEMMETID VED STORTINGS- OG SAMETINGSVALGET 2005
RÅDMANNENS INNSTILLING:
Saken legges frem uten innstilling.
BEHANDLING:
&&& Fyll inn behandlingen av saken over &&&
VEDTAK:
Stemmesteder for valg 2005: Hatteng skole, Elvevoll Oppvekstsenter og Samfunnshuset Skibotn.
Åpningstider: fra kl. 14.00 til kl. 20.00 på søndag og fra kl. 12.00 til 20.00 på mandag.